ARAMAK İÇİN TIKLAYINIZ
V-pills Gold tavsiye edildiğinden fazla kullanılırsa daha fazla yarar sağlarmı? | Vpills Gold Medikal Yetkili Satış Sitesi - 0216 336 34 00

v-pillsnasilkullanilirbanner-500x500-300x300

V-pills Gold ürününün gereğinden fazla kullanıldığı takdirde vücudunuza olumlu ya da olumsuz bir etki sağlayıp sağlamayacağını sizler için araştırdık ;

V-pills Gold ürününü tavsiye edilen miktardan daha fazla almaya çalışırsanız vücudunuza sandığınızın aksine faydadan çok zarar getirebilir. Bu üründen maksimim fayda sağlamak istiyorsanız sabırla ve düzenli olarak kullanmanız gerekmektedir. V-pills Gold kullanım talimatında belirttiğimiz gibi günde 2 taneden daha az ya da daha fazla kullanılmaması önerilmektedir. Kullanım talimatlarına uymadığınız takdirde kalıcı bir çözüm elde edemezsiniz.

V-pills Gold ürününde toplam 60 kapsül bulunmaktadır. Günde 2 kez alarak ayda 1 kutu tüketmiş olursunuz. Sabırlı ve istikrarlı bir şekilde kullanım sağlarsanız belki 1 ay belki 3 ay sonunda mutlaka olumlu yönde sonuçlar almaya başlarsınız. Ürünü kullanmaya başladığınız andan itibaren 1-2 hafta içinde eğer bir farklılık hissetmezseniz kesinlikle kullanımı bırakmayınız. Bazı metabolizmalar bu uyarıcılara geç cevap verebilir, önemli olan istikrarı sağlayıp doğru sonucu alana kadar kullanıma devam etmektir.

Bitki özlü bir ürün olduğundan dolayı olumsuz yönde bir etki sağlamayacağından güvenli olarak kullanıma devam edebilirsiniz. Genel olarak 1 ay içerisinde penis sertleşmesinde olumlu bir etki , 2. ayın sonunda erken boşalma sorununa kesin çözüm , 3. ayın sonunda penis büyümesi – cinsel isteksizlik sorununa çözüm ve sperm yetersizliğine son şeklinde sonuçlar elde edilmiştir.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir