ARAMAK İÇİN TIKLAYINIZ
V-Pills gold etkinliği arttırılabilirmi? | Vpills Gold Medikal Yetkili Satış Sitesi - 0216 336 34 00

%100 doğal ve bitkisel formüllerin birleşimiyle oluşturulan V-Pills erkeklerde dönem dönem meydana gelebilen cinsel isteksizlik problemini çözmeyi amaç edinmiştir. Asıl amaçlarından biride sadece sorunlara çözüm bulmak değil iyi giden bir cinsel hayatı doyumsuz bir cinsel birlikteliğede dönüştürmektir.
Erkeklerin hayali olan büyük penis olgusuna ulaşabilmelerinide sağlamaktadır. 2 santimetreden 7.62 santimetreye kadar bir büyüme sağlayarak hem erkeğin kendine özgüveninin artmasına , hemde partnerinin daha fazla zevk almasına olanak sağlar.Ancak tüm bunların gerçekleşebilmesi için ürünü orjinal ve güveilir biryerden almanız gerekmektedir.
İlacı temin ettiğiniz taktirde sabah ve akşam tok karnına günde 2 kez kullanmanız gerekmektedir. 1 kutu V-Pills gold içerisinde 60 adet kapsül bulunmaktadır. Günde 2 kez kullanımı öngörürsek yaklaşık 1 ay gereksiniminiz karşılanacaktır. İlacımutlaka bol su ile almanız gerekmektedir. Alkol ya da başka bir uyarıcı madde ile alındığı taktirde ciddi sorunlara yol açabilir.

Sadece erkekler için üretildiğinden kadın ve çocukların kullanımının engellenmesi gerekir.
18 yaş altındaki bireylerin kullanımı yasaklanmıştır. Çünkü 18 yaş öncesi erkeklerde bazı hormonlar tam olarak yerineoturmadığı için doğal gelişime etki etmemek amacıyla bu yasak uygulanmıştır. Ayrıca kan dolaşımını hızlandırdığı içinkalp- şeker ve yüksek tansiyonu olan kişilerin mutlaka doktor gözetiminde alması gerekmektedir.
Ürünün tok karnına alınması önerilmesine rağmen aç karnına alınıp daha hızlı sonuç elde edilmesinde bir mahsur yoktur, ancak reflünüz varsa tok karnına almanız sağlığınız açısından iyi olacaktır..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir