müşteri hizmetlerimiz
V-Pills Doktor Yorumları

v-pills kampanya 3 kutu hediye
kredi kartı 128 bit ssl şifreleme ssl
biz sizi arayalım

v-pills bitkisel

kredi kartı ile ödeme

kapıda ödeme
kurye istanbul içi

v-pills orjinal kontrol

v-pills paypal ödeme

Tarım Bakanlığı İzni

Yonja Medikal V Pills Resmi Satış Sitesi

Amerika'dan İthal V pills Kapsül

İl Tarım Müdürlüğü 12.03.2010 Tarihli 1034001584 sayılı belge izni ile Yonja Medikal tarafından ithal edilmiştir.

%100 Bitkisel içeriği ile V Pills kapsül V Pills Reçeteye tabi değildir.

Taksitlerimiz

V Pills Bitkisel Kapsül

Büyük Düşünen Erkeklere Özel

V Pills damar yapısı ve hassas bölgeleri güçlendirerek ereksiyon süresini uzatmak ve cinsellik artışı sağlamak ile birlikte penis için dolgunluk ve hacim kazandırıcı olarak bitkisel içeriklerden meydana getirilmiş özel bir formüldür.

vpillsV pills Etkileri !

  • V Pills içerdiği bitki özleriyle penis hacmi, ereksiyon problemleri, erken boşalma ve cinsel performanstaki sorunları çözmeye yardımcı olur.
  • Kalp, şeker ve tansiyon hastaları V Pills'i güvenle kullanabilirler.
  • V Pills, Uzakdoğu Asya, Avrupa ve Güney Amerika'dan toplanmış ve bilimsel olarak test edilmiş yoğun etkili bitki özleri içerir. vpills sinir sistemini rahatlatmaya ve cinsel birleşme öncesi gerginliği yenmenize yardımcı olur.
  • Aynı zamanda hafıza ve konsantrasyonu güçlendirmeye, fiziksel aktiviteleri ve vücut direncini arttırmaya yardımcı olur.

uzun süren ilişki

Neden V Pills ?

vpillsDaha büyük ve daha sert olmak, uzun süre ereksiyon halinde kalabilmek istermiydiniz? Eğer cevabınız EVET ise daha kalın, daha uzun ve sert olmanın sizin özgüveninize ne katkı yapacağını şimdiden hayal etmeye başlayın. Özel formülümüzün sizin yaşantınıza katacaklarına şimdiden hazır olun.V Pills Bir erkeğin sahip olabileceği en önemli güçlendirici ve geliştirici formüldür. Güç elinizde. V Pills karışımının sihri zaman içinde ortaya çıktığında, ihtiyacınız olan gücü ve büyüklüğü elde etmiş olmanın keyfi ile partnerinizin yüzüne bakmak ve gülümsemek yeterli olacaktır. V Pills Türkiye illerinde binlerce erkeğe yardımcı oldu. Dünya üzerinde milyonlarca erkek V Pills kullandı. Anketler ve klinik hasta incelemeleri ortaya çıkartıyor ki Türkiye'de 10 milyon erkek V Pills'e ihtiyaç duyuyor. Dünya üzerinde ise bu rakam net tespit edilemeyecek kadar fazla.

LÜTFEN DİKKAT !
V Pills bitkisel gıda takviyesi olarak formüle edilmiştir ve ilaç sınıfına dahil olmadığı için reçeteye tabi değildir. Bitkisel içeriğe sahip olmasına karşın güçlü etken maddeleri sayesinde kalp, şeker ve tansiyon hastalarının bir uzmana içeriğini danışmaları tavsiye edilir. Ayrıca hormonal hastalığı olan veya hormon tedavisi gören kişilerin de bir uzman kontrolünde kullanmaları tavsiye edilir.
  • %62,82 Daha uzun süreli ereksiyon sağlar ve boşalma süresini artırır.
  • %58,97 Vücudun salgıladığı meni oranı artar ve daha etkileyici orgazmlar oluşur.
  • %71,43 Sperm kalitesinde pozitif oranda etkileşimler yaratır.
  • %47,00 Verdiği afrodizyak etki ile cinsel dengeyi ve cinsellik becerisini artırır.
  • %80,21 Beden ve ruh halini günlük yaşantıda daha enerjik tutar.
  • %61,00 Etkileri ile kendine güven ve ego tatmin hissini doruk noktaya getirir.