ARAMAK İÇİN TIKLAYINIZ
Penisim Küçük Ne Yapmalıyım ? | | Vpills Gold Medikal Yetkili Satış Sitesi - 0216 336 34 00

Aslında bize yöneltilen birçok sorunun en temel kelimesi penisim küçük ne yapmalıyım sorusu. Bizde tek başlık altında bazı sorulardan alıntılar yaparak benzer sorunları ve Op. Dr. Üroloji Uzman hekimimiz aracılığı ile çözümleri sunmaya çalışacağız.

“21 yaşındayım penis boyum 11 cm ve ince. Yakın bir dönemde evleneceğim evleneceğim kişi bu durumdan habersiz sizce mutsuz bir evlilik yaşar mıyım? Sizce ne yapmalıyım ve penisimi nasıl büyütebilirim.”

– Aslında penisleri irdelerken incelik ve uzunluk olarak iki ayrı safhada ele alırız. Sizin durumunuz aslında orta boy penise girer. Tam anlamıyla küçük penis diyemeyiz. Sorunuzun asıl teması cinsel birliktelikte yeterlilik ise iyi bir ön sevişme, partnerinize klitoris uyarı ve geç boşalma ile ilişkide rahatlıkla mutluluğu yakalayabilirsiniz. Bu durumu partnerinize evlenmeden önce mutlaka açıklamanızda fayda vardır. Onun fikirlerinide alıp evlilik için vereceğiniz karar daha sağlıklı olacaktır. Penisinizi büyütmek konusunda kendinizi iyi hissedecekseniz ilk etapta en iyi penis büyütmeye yarayan gıda takviyesi olan v-pills gold öneririm eğer istenilen sonucu yakalayamazsanız cerrahi yöntem düşünülebilir fakat estetik ve psikolojik açıdan kaygılar doğurma ihtimali olduğu için en son ihtimal olarak düşünülmelidir.

“Merheba 26 yaşında evliyim. Penisimin boyu 10 cm fakat kalın. Eşime sorduğumda herhangi bir şikayette bulunmuyor fakat ben kendime kuruntu yapıyorum. Özellikle yetişkin filmlerdeki oyuncuların penis boyları yanında benimkisi çok çok küçük. Kendimi yetersiz hissediyorum. Sizce ne yapmalıyım. Saygılarımla”

– Eşiniz şikayette bulunmamış burdan şu sonuç çıkıyor demek ki o boyda ve kalınlıkta iken mutlu bir birlikteliyiniz var. Bence yetişkin film oyuncuları ile böyle bir kıyaslama girmemekte fayda var 18 cm penisiniz olsa bile yine küçük kalacaktır ve bu büyüklüğe yetişemiyeceğiniz için psikolojik kaygınız devam edecektir.

“Ben 45 yaşında birisiyim fakat son dönemlerde ereksiyon olamama gibi sorunlar yaşamaktayım. Sizce nedeni neyden kaynaklanmaktadır v-pills sizce bu sorunu ortadan kaldırır mı?”

-Ereksiyon olamama sorununun birçok sebebi olabilir. Sigara ve alkol kullanımı, stres, gelecek kaygısı, sağlıksız beslenme, hastalık, partnerinizden soğuma, cinsel fantazilerinizin gerçekleşmemesi gibi çok fazla sebep etken olabilir. Sorun ilk olarak psikolojik mi yoksa fizyolojik mi bu belirlenmeli. Ardından daha derinlemesine incelenip teşhis konmalıdır. V-Pills ise bilindiği üzere içerisinde afrodizyak etkisi bulunduran bitkisel kürlerin birleşimidir ayrıca alanında uzman dünyanın en iyi hekimleri ve eczacıları tarafından çok uzun yıllar araştırmanın ürünüdür. Birçok ereksiyon sorunu yaşayan kişilerde işe yaramıştır ve etkisini uzunca süre devam ettirmiştir denemenizi tavsiye ederim.

“16 cm penisim var fakat penisim ince eşim ara ara bu durumdan şikayetçi özellikle doğumdan sonra artık penisi hissedemediğini belirtiyor. Sizce nasıl kalınlaştırabilirim.”

-Bazı kadınlarda doğum sonrası vajinal genişleme yaşanmaktadır. V-Pills amacı kan akışını hızlandırdığı için doğal olarak kalınlaşma sağlar fakat eğer genişleme çok fazla ise ayrıca vajina daraltma için jinekologdan yardım alabilir.

“19 yaşındayım penisim çok küçük 8 cm civarında sizce ne yapmak gerekli. Çok çaresizim lütfen yardımcı olun.”

– Aslında biz tıpta küçük penis durumunu hastalık olarak kabul etmeyiz ve olaya estetik açıdan bakarız. Partnerinizi memnun etmek açısından daha önce de belirttiğim üzere eğer yeterli olacaksa ki olur problem teşkil etmez fakat burda özellikle üzerinde durmak istediğim nokta ilerde partnerinizin duruma bakış açısı olacaktır. Mutlaka kendinizi iyi hissettirecekse biraz daha büyümesini veya kalınlaşmasını dilerseniz v-pills denemenizi öneririm.

“Hem penisim küçük hem de çabuk boşalıyorum. Psikolojik anlamda bu durumdan dolayı kendimi çok iyi hissetmiyorum. Eşim bu durumdan sürekli şikayetçi ne yapmalıyım.”

– Sizin durumunuzda birçok kişi mevcut ve şikayetleri hemen hemen aynı. Penis boyutunuz küçük olabilir bu partnerinizi memnun edemeyeceksiniz manasına gelmez. Madem ki bu durumu bir kayıp ve dezavantaj görüyorsunuz o zaman ön sevişme, klitoris uyarma, içinde çok daha uzun süre kalma gibi çabalarınız olmalı. Bunun için ne yapılabilir sorusuna geldiğimizde sık masturbasyondan uzak kalma, çok uzun süreli yetişkin filmler izleme, gizlilik ve suçluluk psikolojisi gibi etkenlerden uzak kalmalısınız. Cinselliğinizi sadece partnerinizle yaşamalısınız. Bunun yanısıra v-pills gold ereksiyon olmayı kolaylaştırma, cinsel performansı artırdığı için doğal olarak düzenli kullanımda geç boşalmayı sağlar. Ayrıca penise olan kan basıncını artırdığı için irileşme ve uzama da sağlayabilir ve sert bir penise sahip olabilirsiniz. İş birazda sizde bitiyor cinsellikte bireysel zevk peşinde değil partnerinizi memnun etme peşinde olmalısınız.

“Merhaba sayın doktorum 54 yaşında evli bir erkeğim eşim benden yaklaşık 15 yaş küçük doğal olarak performans düşüklüğüm var. Cinsel isteksizlik, sertleşememe gibi nedenlerden dolayı zor durumda kalıyorum. Siz ne önerirsiniz gerçekten v-pills işe yarar mı?”

– Aslında cinsel isteksizliğin en temelinde başarılı olamama inancından kaynaklı bir kaçış vardır. Ereksiyon olamama nedeniniz ise birçok nedeni olabilir. Genel karşılaştığımız durumlar stres, psikolojik kaygı, düzensiz ve sağlıklı beslenme, iş stresi … gibi nedenlerdir. Fizyolojik belli bir hastalığınız yoksa veya muayene olduktan sonra herhangi bir rahatsızlık çıkmamışsa hayatınızı tekrardan gözden geçirip daha sağlıklı yaşam ve stresten kaçış yolları aramalısınız. V-Pills bu süreci hızlandırmanıza yardımcı olabilir. Benzer durumda şikayet eden birçok kişide işe yaradığı görülmüştür.

” Penisim küçük 11 cm. civarında ne olursa olsun artık penisimi büyütmek istiyorum. Tercihim penis büyütme pompaları sizce işe yarar mı? Nasıl bir plan yapmalıyım.”

– Maalesef penis boyu ile cinsel performans toplumumuzda aynı kefeye konulmaktadır. Kalın ve uzun penis olan birçok kişi cinsel hayatında maalesef başarısız olabilmektedir bunun en önemli nedeni erken boşalma, partnerin isteklerine değer vermeme gibi sıralayabiliriz. Penis pompaları ise sağlık açısından bazı riskleri taşımaktadır. Bunun en önemli örnekleri damarlarda deformasyon yapması, bağ kopmaları gibi geri dönüşü mümkün olamayan veya çok zor olan başka sorunlarada davetiye çıkarmasıdır. Size tavsiyemiz v-pills gıda takviyesini denemeniz eğer çok olumlu sonuç alamazsanız. En son ihtimal cerrahi müdahaleyi düşünmeniz. Umarım doğru ve pişman olmayacağınız kararlar alırsınız sonuçta pompa ve cerrahi yöntem seçiminde geri dönüşü olmayan veya çok zor olan bir seçim için iyi düşünmelisiniz.

Burada bizlere gelen maillerden en genel olanları seçip çözüm yolları yazmaya çalıştık. Aşağıda bulunan yorum kutucuğu ile sizde sorunlarınızı ve isteklerinizi belirtebilirsiniz.

konu-ici-telefon
hemen-satin-al

 

 

 

 

 

7 thoughts on “Penisim Küçük Ne Yapmalıyım ?

 1. 19 yaşımdayım penisim 9 santim sizce penisim küçük mü

 2. Ramazan diyor ki:

  Benim yaşım 18 boyum 1.80 ve penisim boyu 13 cm doğal olarak kısa ve kısa olduğu için ilişkiye girmekten korkuyorum ve mastürbasyon yaptığım içinde erken boşalıyorum yardımınızı rica edebilirmiyim…İYİ GÜNLER

 3. isimsi diyor ki:

  18 yaşındayım penisim 7 cm. ne yapmalıyım

 4. Anonim diyor ki:

  Benim penisimin boyu 8-9 cm 19 yaşındayım ve boşalamıyorum ne yapmalıyım kendimi kötü hissediyorum

 5. berkay diyor ki:

  Merhaba ben 20 yaşındayım penisimin boyutu 11 santim inik hali ise 2 falandır 59 kiloyum boyum ise 1.72 cm küçükken ameliyat ile 1 testisim alındı boşalamıyorum ve psikolojik olarak çökmüş durumdayım ne yapmam gerekli

 6. Benimde çok küçük kullanmadığım krem kalmadi

  1. admin diyor ki:

   merhaba araf bey krem pek vermez vakumpomp ile kullanılsaydı.bir faydası olabilirdi.
   ama vpills gold memnun kalacaksınız cok güzel bir ürünümüzdür.kullandıkca anlayacaksınız

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir