ARAMAK İÇİN TIKLAYINIZ
Penis Protezi | | Vpills Gold Medikal Yetkili Satış Sitesi - 0216 336 34 00

Penis Protezi Nedir?

Penis protezi ya da mutluluk çubuğu kendi başına sertleşmeyi yaşayamayan erkeklere uygulanmaktadır. Yapay penis vücut içine yerleştirilir. Penis içinde var olan sünger haznesine iki çubuk yerleştirilir. Bükülebilir ve ilişki esnasında sertleşen modelleri vardır. Bükülebilir modelleri dik bir pozisyondadır. Çamaşır içinde saklanmaktadır. Dik hale gelinde kullanılır. Şişirilebilir modelleri ise iki ya da üç parçalıdır. Protez normalde yumuşak haldeyken ihtiyaç duyulduğunda şişerek sertleşmektedir. Dik ve bükülmez hale gelmektedir. Böylece cinsel ilişkinin sağlanması için gerekli olan sertlik sağlanır. Cinsel ilişki sonrasında eski haline dönmektedir.

Penis Protezi Hangi Durumlarda Takılır?

Penis protezi, normal yollardan sertleşmeyi sağlayamayan ve tedavilere cevap vermeyen erkeklerin uyguladığı yöntemler arasındadır. Mutluluk çubuğu boşalmayı etkilememektedir. Erken boşalmaya sebep olmamaktadır. Duygularda değişime yol açmaz. Protez ile olan boşalma normal yollardan olan boşalma ile aynıdır. Doğurganlığı etkilememektedir. Eskiden penis boyunu uzatma ihtimali yoktu. Günümüzde ise yeni üretilen modellerde hem penis kalınlığı hem de penis boyu yaklaşık olarak 2 cm kadar artmaktadır.

Eğer v-pills ürünü kullanmamışsanız tedaviye başlamadan önce v-pills ürününü kullanmanızı tavsiye ederiz. Bu bitkisel gıda takviyesi tamamen doğal bitkilerden seçilerek alanında dünyanın en iyi doktorları tarafından formülize edilmiştir. Eğer ürün ile birlikte sağlıyınıza ve istediğiniz cinsel performansa kavuşursanız cerrahi ve protez yöntemlere gerek kalmayacaktır. Penis protezi en son tercih olarak düşünülmelidir.

Penis Protezi Faydaları Nelerdir?

Penis protezi cinsel yaşamdan zevk olan sertleşmeyi sağlayarak kaliteli cinsel yaşama yardımcı olmaktadır. İstenildiği kadar cinsel yaşam sürdürülebilir. Aşırı bir arzuya gerek duyulmadan sertleşme sağlanabilir. Penisi kötü yönde etkileyen çeşitli hastalıklar sonrasında veya kazalarla sertleşme sorunu oluşmaktadır. Bu durumlar da hastalara yapay protez takılması tavsiye edilmektedir. Öncelikle ilaç uygulaması ve pompa yöntemi denenerek sonuç alınmazsa mutluluk çubuğu takılmaktadır.

Penis Protezi Kimlere Takılır?

Penis protezi takılması için iki engel vardır. Öncelikle aşırı psikolojik sorunu olan kişilere ya da kontrolsüz şeker hastalığı bulunan kişilere uygulanmaz. Yaş sınırlaması bulunmaz. Herhangi bir tedaviye cevap veremeyen erkeklere uygulanmaktadır. Mutluluk çubuğu sonrasında çıkarılmak istenildiği zaman cinsel ilişki sağlanması zor olacaktır. Bu durumda tekrardan aynı işlemin tekrarlanması gerekecektir.

Penis Protezi İle Çocuk Sahibi Olunabilir mi?

Penis protezi ile sperm kalitesi, sayısı veya meni miktarı etkilenmez. Kişide herhangi bir hastalık yoksa doğal yolla olduğu oranda çocuk sahibi olunabilir. Boşalmaya engel değildir. Gençlere ve ileriki yaşlarda olan erkeklere uygulanabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir