ARAMAK İÇİN TIKLAYINIZ
Penis Büyütme Ameliyatları | | Vpills Gold Medikal Yetkili Satış Sitesi - 0216 336 34 00

Son dönemlerde sıklıkla karşılaştığımız sorulardan birisi ise penis büyütme ameliyatları oldu. Penis büyütmenin birkaç yönteminden bahsedilmektedir. Bunlardan en çok tercih edilen penis büyütme yöntemleri ise penis büyütme pompası, penis büyütme gıda takviyeleri (bitkisel ürünler) ve daha ciddi boyutlarda ise penis büyütme ameliyatlarıdır. Her yöntemin kendine has avantaj ve dezavantajları olmaktadır. Penis büyütme yöntemleri için öncelikle penisinizin kalınlığı ve uzunluğunu gözönüne alıp ardından ulaşmak istediğiniz boyutları belirlemeniz gerekmektedir. Buna göre size en uygun olacak tedavi yöntemini seçmelisiniz.

Son dönemlerde Uluslararası Estetik Plastik Cerrahi Derneği verilerine göre, Alman erkekleri penis büyütme operasyonlarında en önde geliyor. Dünya genelinde yapılan 15 bin 414 penis büyütme işleminin beşte birini Alman erkekleri yaptırmış. Daha büyük bir penise sahip olmak için operasyon yaptıran Alman erkeklerin sayısının 2 bin 786 olduğu açıklandı. Türkiye’de ise penis büyütme ameliyatı yaptıranların sayısı giderek artmaktadır.

Penis büyütme amaliyatları sonrası ve öncesi psikolojik destek almakta fayda var. Çünkü yapılan estetik ameliyatı sonrası maalesef geri dönüş olmamaktadır. Operasyon sonrası bazen şahıs tarafından, büyütülen penis estetik gelmemektedir.

Penis pompası tercihleri ise penise kan dolumunu basınçla sağlayarak büyümeyi hedeflemektedir fakat bu yöntemin ise çeşitli dezavantajları olabilmektedir. Uzun süreli kullanıma bağlı kılcal damarların patlaması damar yapısının bozulması liflerin kopması gibi sağlık sorunlarına neden olabilmektedir.

Bitkisel gıda takviyeleri ise bahsedilen yöntemler arasında en ideal olanıdır. Resmi satış sitesi olduğumuz v-pills ürünü alanında dünyanın en iyi doktor ve eczacıları tarafından uzun yıllar süren araştırmanın sonucudur. Tamamen bitkisel, doğal olan v-pills sayesinde penisinizde uzama ve uzamaya bağlı orantılı kalınlaşma sağlamaktadır. Bunların yanısıra cinsel performansınızı kat kat artıracak bir üründür. Doğal kür olduğu için bilinen yan etkisi yoktur.

Bu yazımız uzmanlarımız tarafından kaleme alınmıştır. Tedavi amaçlı değil bilgilendirme amaçlıdır. Konu ile alakalı uzman hekiminize başvurunuz.

One thought on “Penis Büyütme Ameliyatları

  1. Seyfettin GÖRÜN diyor ki:

    Biraz özel olacak ama, benim penisim biraz küçük ve her zaman işlevini tam olarak yapmıyor. Hem büyük ve her zaman işlev yapmasını istiyorum. Bu konuda bana yardımcı olabilirseniz arayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir