ARAMAK İÇİN TIKLAYINIZ
Penis Büyültme Yöntemleri | | Vpills Gold Medikal Yetkili Satış Sitesi - 0216 336 34 00

Penis Büyütme Nedir?

Penis büyütme, ortalama olarak sertleşmiş penisin 12 cm’den daha büyük olması için yapılmaktadır. Penis çevresini normal olarak 10-12 cm arasındadır. Penis boyu sertleştiğinde gerçek boyu ölçülmektedir. Kan hücumu ile penis boyu iki katına çıkmaktadır. Bu durumla birlikte çevresi de artmaktadır. 10 cm’den aşağı olan kişilerin penis boyu normalin altındadır. Bazı ilaçlarla veya ameliyatla istenilen sonucu alması mümkündür. Ameliyat yöntemiyle penisin yukarı doğru uzaması şansı düşüktür. Karın bölgesinden, derinin altındaki yağlar temizlenerek uzatma sağlanabilir. Ayrıca alt kısmından torba kısmı aşağı alınarak büyütme sağlanabilir. Ameliyat sonrasında herhangi bir sertleşme sorunu görülmemektedir.

Cerrahi Yöntemle Penis Büyütme Nasıl Yapılır?

Cerrahi yöntemler penis boyu uzatılabilir. Kalınlığı artırılabilir ve eğriliği düzeltilebilir. Karın duvarı tarafından penisin gömülü olan kısmı açığa çıkartılarak boyu uzatılmaktadır. Torba derisinin penis köküne yapıştığı yer cerrahi yöntemle aşağı çekilerek 3-4 cm’lik uzatma sağlanabilir. Genel anestezi altında ameliyatlar yapılmaktadır. Ameliyat sonrası 1 ay boyunca cinsel ilişki yasaklanmaktadır. 1 buçuk saatlik cerrahi operasyonlardır. Hasta 1 gün boyunca hastanede yatmaktadır.

Penis Büyütme Hapları ve Gıda Takviyeleri Nelerdir?

Penis büyütme hapları, bitkisel gıda takviyesidir. Doktora danışılarak güvenle huzur içinde kullanılabilir. Zamanla penis boyu ve kalınlığı 3-4 cm uzamaktadır. Sertleşme sorunu görülmemektedir. Cinsel gücün ve performansın artmasına yardımcı olarak kaliteli cinsel yaşam sunmaktadır. Ürünlerin içeriğinde doğal halde bulunan bitkiler vardır. Bakanlık onaylıdır. Orjinal ve patenti alınmıştır.

Cerrahi yöntemin dezavantajları göz önüne alınacak olursa cinsel gücü artıran ve büyüme sağlıyan ürünlerin arasında size önerebileceğimiz en saygın olan ürün v-pills dir. vpills alanında dünyanın en iyi profesörleri tarafından formülize edilmiştir ve tamamen doğal ve yan etkisiz olması birçok penis büyütme yöntemine göre zahmetsiz, sağlıklı ve kolaydır.

Doğal Penis Büyütme Yöntemleri Nelerdir?

Doğal penis büyütme yöntemleri arasında egzersizler yer almaktadır. Öncelikle kan akışının hızlanması için derin nefes alınarak penis ileri geri hareketlerle uyarılmaktadır. Daha sonra ise esneme sağlanarak öne doğru çekilir. Doğru taktikle birlikte birkaç cantim uzama sağlanabilir. Siyahi insanların penis boyu daha uzundur. Bunun sebebi araştırılmış ve çok ilginç detaylarla karşılaşılmıştır. Eski kabilelerden itibaren küçüklük yaşta penis egzersizleri uygulandığı görülmüştür. Her nekadar bazı kişiler bu yöntemi uygulasada gözle görülür bir büyüme sağlanmamaktadır. Bu yöntemle büyüme için çok uzun yıllar veya çocukluktan beridir egzersizler yapılması gerekmektedir birde genetik faktörler işin içine girdiğinde işe yarayıp yaramayacağı muammadır.

Penis Büyütücü Pompa Yararlı mıdır?

Penis büyütücü pompa kullanılmadan önce ve sonrasında yıkanmalıdır. Su içinde pompa uygulanmalıdır. Basınç uygulanarak bir kaç kez tekrarlanır. Haftada bir ya da iki defa uygulanır. Düzenli kullanımla birlikte uzama sağlanırken yanı sıra ereksiyon da artmaktadır. Bu yöntemle ana amaç basınç yöntemi ile kanın penise dolması ve irileşme oluşmasıdır. Fakat bazı kişilerde penis büyütücü pompalar işe yaramamakta ve bilinçsiz kullanım ile birlikte çeşitli dokusal hastalıklar meydana gelmektedir.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir