ARAMAK İÇİN TIKLAYINIZ
İnce Penis | | Vpills Gold Medikal Yetkili Satış Sitesi - 0216 336 34 00

İnce Penis Nedir ?

İnce penis nedir şeklinde ki sorularınıza kesin bir standart ve tanım verememekteyiz. Bunun nedeni tıp bu durumu hastalık olarak görmemektedir ve olaya estetik açıdan bakmaktadır. Küçük penis 6-12 cm uzunluğundaki penislerin sınıfına girer, orta penis 12-15 cm, büyük penis ise 15cm ve yukarısı için geçerli bir durumdur bu sınıflandırma penis uzunluğuna göre yapılmaktadır. Konu penis inceliği olduğu zaman büyük penis statüsündeki peniste bile ince penis durumu yaşanabilmektedir.

Bayanlar açısından ince penis görüşleri

Yapılan istatistiklere göre bayanların %80 civarı kalın penis tercih etmektedir. Bayanı orgazma ulaştırabilecek uzunlukta ve yeterli kalınlıkta olmasına rağmen bayanların birçoğu ince penis erkek tercih etmemektedir.
İlerde bayan partnerinizle cinsel hayatınızda yaşayabileceğiniz sorunların olmaması için penisinizin inceliğinden bahsetmelisiniz. Yukarıda bahsettiğimiz gibi aslında ince ve yeterli uzunluktaki bir penisle partnerinizi orgazma ulaştırabilirsiniz fakat bazı bayanlar bu durumu kabul etmemektedir.

İnce Penis Psikolojik Etkisi

Bu konu hakkında araştırmalarımıza göre ince penise sahip birçok kişi bunun kaygısını yaşamaktadır. Kaygı veya takıntı yapılabilecek bir durum olmadığı uzman hekimimiz tarafından vurgulanmaktadır. Bunun nedeni partnerinizi orgazma ulaştırabileceğiniz ve tıbbı açıdan bu durumun hastalık olarak kabul edilmemesidir. Zaten penisinizin cinsel yönden en önemli durumu bunlardan ibarettir.

İnce Penisi Kalınlaştırmak

küçük penisPenisi kalınlaştırmak için birçok yöntem mevcuttur. Penisi kalınlaştırmak için cerrahi yöntem tercih edilebilmektedir fakat cerrahi yöntemle penis kalınlaştırmak sonrasında penis estetik görünüşünü kaybedebilmektedir cerrahi müdahaleden sonra penisi eski haline getirmek zorlaşabilmektedir. Penis estetik cerrahisi aynı zamanda çok pahalı bir yöntemdir ve istenilen görüntü sağlanılamıyabilir.

Penis pompaları penis kalınlaştırma anlamında çok etkisi olmamakla beraber çok uzun süreli kullanımda çeşitli rahatsızlıklara neden olabilmektedir. Pompadaki ana amaç bacınçla kan dolumunu artırmaktır eğer uzun süreli veya sık kullanımında liflerde kopmalara neden olabilmektedir.

Penis kalınlaştırmak için günümüzde en çok tercih edilen yöntem penis büyütücü ve kalınlaştırıcı bitkisel gıda takviyeleridir. Bu statüdeki en iyi penis kalınlaştırıcı ürün v-pills kabul edilmektedir. V-Pills dünyanın alanındaki en iyi doktorları ve eczacıları tarafından formülüze edilmiş tamamen doğal bitkilerden üretilmiş bir gıda takviyesidir ve bilinen hiç bir yan etkisi bulunmamıştır. Daha detaylı bilgi için müşteri temsilcilerimizi arayabilir veya iletişim sayfamızdan ürün hakkında tüm sorularınızı sorabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir