ARAMAK İÇİN TIKLAYINIZ
iktidarsızlık ve evlilik | Vpills Gold Medikal Yetkili Satış Sitesi - 0216 336 34 00

iktidarsızlık-870x574_c

Evli çiftler genelde iktidarsızlık tedavisine ilişkilerinin etkileneceği korkusuyla ya da erkek partnerin tatmin duygusunun zedeleneceği endişesi ile başlamaktan korkuyorlar . Hastalar cinsel sorunları ile ilgili konuşmaya başladıktan sonra konuşmalarda yanlış anlaşılmalarla karşılaşılabilirler. Genelde erkekler kadınların cinsel konularda yeteri kadar destekleyici olmadıklarından şikayet etmektedirler. Bu inanış kadında yanlış anlamalara ve partnerinden uzaklaşmalara sebep olur. Ayrıca erkekler bu soruna tek başına göğüs geremediği için ilişkiden kaçma yoluna gidebilir.

Yolunda giden bir evlilikte karşılaşılan geçici bir cinsel sorunla uğraşmak, cinsel bakımdan sürekli sorunları olan bir erkeği tedavi etmekten çok farklıdır.  Sorunun kökü kısa süreli bir hastalık , büyük bir sıkıntı ya da üzüntü ise ,  bir de cinsel iktidarsızlığın baskısının artması kuşkusuz durumu daha da olumsuz kılacaktır. Eğer eşler durumu açıkça konuşup, bir süre için cinsel ilişkiden kaçınırlarsa en doğru kararı almış olurlar. Kadın erkeğin ilişkiye ne zaman hazır olduğunu davranışlarına bakarak gözlemlemeli, onu sorularla ya da baskılarla karşı karşıya bırakmamalıdır.

Tüm bu sorunaları aşmak için eşlerin desteğinin yanı sıra profesyonel psikolojik yardım da gerekebilir. Ya da tüm bunların yanı sıra v-pills gold mucizesi ile bu sorundan kolayca sıyrılabilirsiniz. 2-3 ay düzenli kullanım sayesinde sertleşme sorunu tamamen ortadan kalkar ve bununla birlikte evliliğiniz rayına oturabilir. Sizde vakit kaybetmeden sitemizden zahmetsizce v-pills gold satın alabilirsiniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir