ARAMAK İÇİN TIKLAYINIZ
Gençlerde ereksiyon sorunu nedenleri | Vpills Gold Medikal Yetkili Satış Sitesi - 0216 336 34 00

137388924297599008v-pills-gold-3-kutu_1

Öncelikle ereksiyon sorununun ne olduğunu tam olarak bilmemiz gerekiyor. Yoksa sadece 1 kez yaşanan başarısızlığı takıntı haline getirip gerçekten böyle bir problemle karşı karşıya kalma ihtimalimiz çok yükseliyor. Ereksiyon sorunu ancak 2-3 ay gibi bir süre zarfında cinsel istek duyuyorsak ve bu süre zarfında sertleşme yaşamıyorsak ereksiyon sorunumuzun olabileceğini düşünebiliriz.

Yaşadığımız çevre , partnerimizin hareketleri , uyarılma şekli , duygusal durumumuz sertleşme durumumuzu etkiler. Ancak bu etki kısa süreli yaşanmıyorsa ve süreklilik arz ediyorsa mutlaka bir çözüm yolu bulmamız gerektiğini gösterir. Geçtiğimiz yıllara oranla sertleşme sorunu 50’li yaşların üzerinden 25-30 yaşlara kadar düşmüş durumda. Bu yaş aralığındaki erkekler genelde bir sorun olduğunu kabullenmekte zorlanır , ancak sorun yaşanıp yaşanmadığını öğrenmek için şu sorulara yanıt aramalıyız

  • Birleşmeden önce sertlik sorunu yaşıyormuyuz ?
  • Sertlik halini ilişki boyunca sürdürebiliyormuyuz?
  • Sertlik kalitesi eskiye oranla azaldımı ?

Bu soruların cevabı eğer evet ise büyük ihtimalle ereksiyon sorunumuz var demektir. Ancak bu sorun basit 1-2 yöntemle çözülebilir. Bizim önereceğimiz yöntem tamamen bitkisel ürünlerden yapılmış ve etkisi kanıtlanmış olan v-pills gold isimli ürün. Bu ürün sayesinde hem cinsel ilişki öncesi hemde cinsel ilişki sırasında bitmez tükenmez bir enerjiye sahip olabilirsiniz. Sertleşme sorunu aklınızın ucundan dahi geçmez. 3 aylık düzenli kullanım sayesinde hem sert hemde daha büyük bir penise sahip olabilirsiniz..

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir