ARAMAK İÇİN TIKLAYINIZ
Geçici iktidarsızlık nedir ? Nasıl çözülür ? | Vpills Gold Medikal Yetkili Satış Sitesi - 0216 336 34 00

depresyon_cinsellik_mkle

 Geçici iktidarsızlık erkeklerde herhangi bir hastalık nedeniyle kısa süreli cinsel istek azalmasına verilen addır. Ve kısa bir süre sonra cinsel isteğin artmaya başlaması iyileşme sürecinin başladığına işarettir.

Hastalık dışında stres’te geçici iktidarsızlığın en büyük nedenlerinden biri sayılabilir. Özellikle evliliğin ilk gecesi olan gerdek gecesinde heyecandan kaynaklı sertleşme sorunları görülebilir. Bu tarz durumlarda panik yapmaya gerek yoktur. Daha önce bu tarz bir durumla karşılaşılmadıysa geçici iktidarsızlık yaşadığınızı bilmenizi isteriz. Bu durumdan kurtulmak için partnerinizin anlayışlı olması gerekir. Öncelikle işi zamana bırakıp stressiz bir cinsel birleşme ortamı sağlamak gerekebilir. Bunun tam tersi durumlarında erkeğe daha fazla yük biner ve stres maksimum seviyeye ulaşır.

Bu gibi durumlarda yapılabilecek en iyi şey sakin kalmaktır. Ama siz yinede bu duruma düşmek istemiyorsanız alternatif yollar deneyebilirsiniz. Örneğin V-pills gold sayesinde ilişkiye girmeden önce bedeninizi zımba gibi hazırlayabilirsiniz. 3 aylık düzenli kullanım sayesinde hem fizik olarak hem de ruhsal anlamda herhangi bir başarısızlık kaygısı olmadan özgüvenli bir hayat sürebilirsiniz. Yenilenen formülü sayesinde düzenli kullanım yaparsanız peniste 7 cm’ye kadar büyüme sağladığını göreceksiniz.

Sitemizden zahmetsizce ve uygun fiyata V-pills gold sahibi olabilirsiniz. Banka havalesi , kredi kartı ya da kapıda ödeme seçeneğiyle hemen V-pills gold sahibi olabilirsiniz..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir