ARAMAK İÇİN TIKLAYINIZ
Erken Boşalma | | Vpills Gold Medikal Yetkili Satış Sitesi - 0216 336 34 00

Erken Boşalma Nedir?

Erken BoşalmaErken boşalma, erkeklerde en çok görülen cinsel problemler arasındadır. Yaklaşık % 20 ile % 30 arasında erkeklerde görülmektedir. İlişkiye girmeden veya girer girmez bir kaç dakika içinde boşalmaya denilir. Hem psikolojik açıdan hem de fizyolojik açıdan sebepleri vardır. Çiftlerin ikisini birden etkileyen önemli bir sorundur. Tedavisi mümkündür. Zamanla cinsel ilişkiden soğumaya sebep olmaktadır. Evlilik hayatını etkilemektedir. Özellikle 30 yaşın altındaki erkeklerde görülmektedir. Düzenli cinsel ilişkiyle bu sorunun önüne geçilebilir. Erken boşalma sorunu halledilmezse hem evlilik hayatı hem de cinsel yaşam kötü sonuçlanmaktadır. Yeterli tatmin sağlanamaması nedeniyle cinsel ilişkiden kaçınılabilir. Kadınlarda partnerine karşı soğukluk ve cinsel istek azlığı görülebilir.

Erken Boşalma Nasıl Tedavi Edilir?

Erken boşalma sorununa öncelikle boşalma kontrolü öğretilerek başlatılır. Çeşitli aşamalarla çift tedavisi ile birlikte yapılmaktadır. Eşlerin beraber tedaviye katılması başarıyı yüksek oranda artırmaktadır. Mastürbasyon tekniklerinden başlanarak cinsel birleşmeye kadar öğretilmektedir. 3 ay kadar tedavi süresi uzayabilir. Düzenli partneri olmayan erkeklerde tedavi süreci uzamaktadır. Cinsel terapi uygulanarak kesin tedavi sağlanabilir. Erken boşalma tedavi edildikten sonra bir daha aynı sorun yaşanmamaktadır. Önemli olan erkeğin kendini kontrol etmeyi öğrenmesidir.

Diğer tercih edilen genel yöntemler ise bitkisel ürün gıda takviyesidir. Bu ürünler arasında herkes tarafından kabul görmüş ve saygınlığını kazanmış ürün olan v-pills tir. v-pills ile erken boşalma sorununu aşabilirsiniz ve dilediğiniz uzun soluklu ilişkilere yelken açabilirsiniz. V-pills alanında dünyanın en iyi profesörleri tarafından formülize edilmiş tamamen doğal bitkilerden oluşmuş ve yan etkisiz bir üründür.

Erken Boşalma Kesin Tedavisi Var mıdır?

Erken boşalma kesin olarak tedavi edilebilir. Birçok yöntemi vardır. Son yıllarda ilaçlarla ve psikolojik olarak tedavi edilmektedir. Evde kendinizin uygulayabileceği bazı uygulamalar vardır. Danışmandan fikir alınarak bu yöntemler uygulanabilir. Erken boşalma, prostat iltihabından sonra tekrarlansa bile kısa süreli olmaktadır. Hastalık sonrasında kontrol yeniden sağlanabilir. Tedaviye gerek duyulmamaktadır. Tedavi sırasında kadının tutumu da önemlidir. Kadının olumsuz davranışları erkeği etkileyerek kaygıya yol açmaktadır. Dolayısıyla kendini kontrol edememe ve boşalma görülmektedir.

Erken Boşalma Nedenleri?

Erken boşalmanın büyük kısmı psikolojik nedenlerdir. Cinsel temastaki başarısızlık korkusu, erken işin bitmesini isteme sebeni etkilemektedir. Biyolojik ve organik açıdan çeşitli hastalıklar neden olmaktadır. Bazı ameliyatlar, tiroit, idrar yolu iltihapları, prostat, bazı ilaçlar, beyindeki cinsel dürtüyü etkileyen merkezin etkilenmemesi soruna yol açmaktadır. Uykusuzluk, depresyon, stres, sertleşme sorunu, aşırı alkol neden olmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir