ARAMAK İÇİN TIKLAYINIZ
Ereksiyon Sertleşme Problemi | | Vpills Gold Medikal Yetkili Satış Sitesi - 0216 336 34 00

Ereksiyon Problemi Nedir?

Ereksiyon problemiEreksiyon, hayale dayalı bile olsa uyarılma olduğunda penise gelen kan adeta hapsolur. Peniste bu şekilde katı ve sert olmaktadır. Penisin alt kısmı özellikle uyarılmaktadır. Erkeğin en hassas bölgesi glans adı verilen penis ucudur. Sinir uçları çok yoğundur bu bölgede. Dolayısıyla uyarılma halinde hemen sertleşebilir. Ereksiyon problemi olarak bir cinsel ilişkiyi sürdürebilecek kadar penisin sertleşmemesine denilir. Cinsel ilişkiden hemen önce, cinsel ilişkiye girer girmez ya da boşalmadan hemen önce sertleşme sorunu yaşanabilir. Duygusal ve psikolojik sorunlar bu problemi tetiklemektedir. Kısa süreli sertleşme sorunu olması olağandır. Fakat; 2-3 ay bu sorunun devam etmesi tedavi edilmelidir.

Sertleşme Sorunu Nedenleri?

Sertleşme sorunu nedenleri ikiye ayrılır. Organik ve psikolojik sebepler. Organik nedenler olarak çeşitli hastalıklar veya sigara, alkol gibi etken maddeler bulunmaktadır. Genetik açıdan da sorun görülebilir. Psikolojik anlamda da birçok sebebi vardır. Erkekler de kadınlar kadar hassastır. İstemeden cinsel ilişkiye girmesi, partnerine veya kendine güvensizliği, depresyon, yorgunluk, stres, kaygı gibi durumlar tetiklemektedir. Kadınlık hormonun erkeklerde normalden fazla olduğu durumlarda görülmektedir. Bazı ilaçlar verilerek hormon seviyesi düşürülerek kontrol edilebilir.

Ereksiyon Sorunu Tedavisi Nasıl Uygulanır?

Ereksiyon sorunu tedavisi hastaya bağlı olarak yapılır. Tamamen % 100 başarı sağlanabilir. Günümüzde bu konuda güzel sonuçlar alınmaktadır. Psikoloğa, psikiyatriye veya üroloğa giderek tedavi başlatılabilir. Öncelikle problemin ne olduğu öğrenilmelidir. İşlemler hem fizyolojik nedenleri hem de psikolojik nedenleri içermektedir. Gerekli görülürse aile terapisi uygulanmaktadır. Geçmişte sertleşme sorunu ile ilgili başarı elde etmek oldukça zordu. Artık bu sorun tedavi edilmektedir.

Ereksiyon Hapları Nelerdir ?

Ereksiyon problemi görülen hastaların öncelikle öyküsü öğrenilmelidir. Daha sonra muayene yapılmaktadır. Deneme ve yanılma tedavisi ile zamanla iyileşilir. Bazı ilaçlar verilerek iyi gelmesi durumunda devamı sağlanmaktadır. İlaç uygulamasında dikkat edilmelidir. Çünkü kalp ilaçlarıyla birlikte kullanılması yanlıştır. Dolayısıyla kalp doktoruyla iş birliği yapılarak tedavi yöntemi belirlenmelidir. Hormon tedavisi eğer kişinin ilk muayenesiyle birlikte gözleniyorsa yapılmaktadır. Hormonlar prostatı tetiklediğinden çok dikkatli olunmalıdır. Doktor ve hasta görüşmeleri sık sık yapılmalıdır.

Sertleşme problemi yaşayanlara tavsiyemiz kalitesi herkes tarafından kabul görmüş ve birçok bu ve benzeri problemden muzdarip olmuş kişilerin dilediği cinsel yaşama kavuşmasını sağlayan v-pills ürünüdür. V-pills ürünü dünyanın alanında en iyi hekimleri ve eczacıları ile formülize edilmiş tamamen doğal ve yan etkisiz bitkisel bir kürdür.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir