ARAMAK İÇİN TIKLAYINIZ
Cinsel İsteği Artıran Besinler | | Vpills Gold Medikal Yetkili Satış Sitesi - 0216 336 34 00

Cinsel İsteği Artıran Besinler Nelerdir?

cinsel gücü artıran bitkilerCinsel isteği artıran besinler arasında lif, protein ve vitamin açısından zengin yiyecekler yer almaktadır. Cinsel gücü artırıcı ve enerjiyi yükseltici etkileri vardır. B vitamini ve bol protein içerikli besinlerden kuruyemişler önerilir. Yemişler yorgunluğa da iyi gelmektedir. Greyfurt suyu ve havuç suyu önerilmektedir. Greyfurt suyu sabahları içilmelidir. İncir, kayısı, muz, mercimek, baklagiller, sarımsak, pekmez, çikolata, tarçın, antep fıstığı faydalıdır. Yulaf ezmesi, roka, karabiber, havyar, istiridye, ginseng, kekik ve nane, ısırgan tohumu, kırmızı ve yeşil biber, kereviz, maydonoz, zencefil, vanilya, bal isteği artıran ve cinsen gücü yükselten besinlerdendir.

 

Doğal besinlerle cinsel isteğinizi artırabilirsiniz fakat cinsel isteksizliğin birçok nedeni olabilmektedir. Psikolojik nedenlerden dolayı, kullanılan ilaçlar, fiziksel hasatalıklara bağlı isteksizlik gibi nedenlerden dolayı bir cinsel isteksizlik var kullanacağınız besinler sadece olmanız gereken tedaviye yardımcı olma rolünü üstlenebilir. Cinsel isteksizliğinizi tamamen üzerinizden atmak istiyorsanız eski performansınızı kazanmak diliyorsanız alanında dünyanın en iyi hekimleri tarafından formülleştirilmiş tamamen doğal bitkilerden oluşturulmuş bilinen yan etkisi olmayan v-pills ürününü tavsiye ederiz. V-pills ürünü içeriği için ilgili sayfamızı ziyaret ederek hengi bitkiler kullanılmış fikir edinebilirsiniz ve tüm aklınıza takılan sorunları müşteri temsilcilerimize sorabilirsiniz.

Cinsel İsteksizlik Nedir?

Cinsel isteksizlik genellikle cinselliğin akla bile gelmemesiyle oluşmaktadır. Libidonun düşmesi isteksizliğe neden olmaktadır. Hormonlar arzuyu önemli ölçüde etkilemektedir. Bazı bedensel hastalıklar, ilaçlar, ruhsal durumlar, iş gücü, stres, mutsuzluk, iletişimsizlik, kaygı nedenleri arasında bulunur. Çocukluktan beri yanlış önyargılar da ileriki yaşlarda cinsel isteği etkileyen faktörler arasında yer almaktadır. Eşlerin birbirine saygı duyması ve konuşması sorunun çözülmesine yardımcı olmaktadır. Cinsel uyarılma sağlanarak ve ilk adım atılarak eşler kendi kendilerine de sorunların altından kalkabilir. Eğer sorun devam ediyorsa da doktordan destek alınarak çözüm bulunabilir.

Erkeklerde Cinsel İsteksizlik

Erkeklerde cinsel isteksizlik son yıllarda oldukça sık karşılaşılan bir durumdur. Organik nedenler bu konuda etkilidir. Hormonal sebepler ve ilaçlar, cinsel isteğin düşmesine ya da bitmesine neden olmaktadır. Depresyon gibi psikolojik açıdan kötü etkileyebilen durumlar da arzunun bitmesini etkilemektedir. Erkeklerde anropoz dönemlerinde cinsel isteksizliğin görülmesi nadiren karşılaşılır. 50 li yaşlar itibaren testesteron hormonundaki azalmadan ve performansın düşmesinden dolayı isteksizlik oluşabilir. İşlev bozukluğu sebebiyle bazı erkeklerde cinsel isteğin psikolojik olarak azalmasına yol açmaktadır.

Kadınlarda Cinsel İsteksizlik

Kadınlarda cinsel isteksizlik biyolojik kökenli sebeplerdir. Küçük yaşlardan hafızaya kazınmış düşünceler de etkilidir. Cinsel isteksizlik durumunda eşler birbirine destek olarak bu durumu atlatabilir. Gerekirse tedavi olunmalıdır. Menopoz dönemlerinde kadınlarda cinsel açıdan arzu duymama, kaçma, ve isteksizlik görülebilir. Depresyon; kadınlarda ve erkeklerde libidonun düşmesine ve isteğin azalmasına, hayattan zevk almamaya sebep olmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir